A11 Äripark

A11 on uue ajastu äripark. Äripargi asukoha teeb eriliseks vahetu lähedus ja väga head ühendused nii Tallinna Ringteega kui ka Ida-Tallinnaga. Võimalikud ligipääsud on lisaks maanteele ka Suur-Sõjamäe tänavalt ja Betooni tänavalt. Arvestades tööjõu olulisust, on kinnistute piirile rajamisel bussipeatus, mis käib regulaarselt Tallinnast läbi Lasnamäe A11 Äriparki

18 hektari suurusele alale on planeeritud 80 000 m2 hoonestust, mis arvestab kaasaja ettevõtluse nõudmistega ärikeskkonnale. Anname üürile hooned, mis vastavad teie ärispetsiifikale.

Äripargi arendusel järgitakse tulevikku vaatavaid ehituspraktikaid ning uue ajastu tehnoloogiaid. Oleme arusaamal, et energiasääst, kvaliteetsed hooneelemendid, paindlikud ehituslahendused, hästi läbimõeldud planeeringud ja keskkonnasäästlikkus peaksid olema iseenesest mõistetavalt standardiks.

www.a11aripark.ee

Vaata lähemalt

Valdmäe tööstuspark

Tegemist on uue ja multifunktsionaalse tööstusalaga, mis sobib hästi logistika, tootmise, hulgi- ja jaekaubandusega tegelevatele ettevõtetele. Valdmäe Tööstuspark asub Tallinna lähistel, Tänassilma piirkonnas, vahetult suure potentsiaaliga Pärnu mnt ääres. Tööstuspargi kogupindala on 3,25 hektarit. Kehtestatud detailplaneering võimaldab rajada kokku 30 600 m2 hoonestust. Tänassilma piirkond on üks kiiremini arenevaid tööstuspiirkondi Harjumaal. Lähiümbruses on palju rahvusvaheliselt edukaid ettevõtteid: DSV Transport, Havi Logistics, Stoneridge Eesti, Tamro Eesti, R-Kiosk Estonia, Antalis, Karl Storz, Bauhof jpt. 

Tööstuspargi koduleht: www.valdmae.ee 

Vaata lähemalt

Keila tööstuspark

Tegemist on Eesti vanima tervikliku kontseptsiooniga tööstusalaga! Keila Tööstuslinnak asub logistiliselt soodsas asukohas Keila linnas, vahetult suure potentsiaaliga transiiditee (Paldiski mnt) ääres. Tööstuslinnaku kogupindala on 48 hektarit, millest 120 000 m2 on hoonestatud. Kehtestatud detailplaneering võimaldab rajada kuni 130 000 m2 täiendavat hoonestust. Infrastruktuur on väljaehitatud ja püsivalt hooldatud. Terviklikuna on korraldatud territooriumi valve ning heakord. Tööstuslinnak sobib erinevatele tootmise, ladustamise ja kaubandusega tegelevatele ettevõtetele. Omame pikaajalist visiooni piirkonna arengust.

Vaata lähemalt

Laagri Keskus

Tallinna linna piiril, Laagri alevikus, Tallinn-Pärnu mnt ääres asuval ärisihtotstarbega maa-alal asub Laagri Keskus. 2012. aastal laienes kaubanduskeskus ligikaudu 10 000 ruutmeetri suuruseks. Operaatoriks on Eesti üks suurem ehitus- ja aiakaupade müüja Bauhof.

Vaata lähemalt

Tööstuse Äripark

Keila linnas, Tööstuse tänaval paiknev Tööstuse Äripark on sobilik asukoht nii suuremahulise rasketööstuse kui ka logistikasõlme rajamiseks. Paldiski sadama lähedus, ühendus põhimaanteedele ja seejuures paiknemine linnas tagavad rajatava äri või tootmise edukuse. Olemas kehtestatud detailplaneering. Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse abil Keila linna poolt uuendati ja rajati kogu piirkonna teedevõrk ja vajalikud tehnovõrgud. 

Teil on endale sobiva maatüki, äri- või tööstushoone kasutusse saamise tarbeks vajalik sõlmida meiega vaid ostu-müügi või üürikokkulepe.

Vaata lähemalt